Ruszyły szkolenia „Turystyka medyczna w praktyce”

Ruszyły szkolenia „Turystyka medyczna w praktyce”

Ruszyły szkolenia „Turystyka medyczna w praktyce”

Ruszyły szkolenia „Turystyka medyczna w praktyce`’ i pierwsza seria szkoleń już za nami. Szkolenia odbyły się w Gdańsku, Warszawie i Katowicach.

Szkolenia”Turystyka medyczna w praktyce”zostały ocenione bardzo wysoko i pozytywnie. Uczestnicy już szykują się na kolejne edycje szkolenia „Turystyka medyczna w praktyce” gdzie będziemy się koncentrować na marketingu usług medycznych na rynkach międzynarodowych jak i na procesie obsługi pacjenta zagranicznego.

Kilka recenzji uczestników szkolenia.

„Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za zeszłotygodniowe szkolenie – jestem bardzo zadowolona z tego, że wzięłam w nim udział i uzyskałam nowe informacje na temat turystyki medycznej. Poza tym przyjemnie było poznać ludzi, którzy również są pasjonatami tej dziedziny lub chociaż interesują się nią z pobudek czysto zawodowych.

Przekazane przez Ciebie treści i materiały z pewnością przydadzą mi się w pracy zawodowej w Polsce. :)“

Natalia Cholecka

„Bardzo się cieszę z wczorajszego uczestnictwa w szkoleniu oraz z tego, że mogłyśmy się poznać.

Wiem, że jest  przede mną bardzo dużo pracy i zapewne pojawią się różne pytania. Temat turystyki medycznej jest bardzo dla mnie nurtujący nie tylko ze względu na współpracę z placówkami medycznymi jako pośrednik usług medycznych, ale także jako temat do badań naukowych. Mam nadzieję, że będzie wiele okazji do kontaktu i współpracy.“

Justyna Krzykus

Podczas szkolenia uczestnicy doceniali formę warsztatową zajęć i to, że pracowali na prawdziwych swoich realnych usługach medycznych. Reprezentanci Klinik, które w swojej ofercie mają usługi stomatologiczne planowali strategię dla usług stomatologicznych na wybranych rynkach. Jeżeli reprezentowali branżę usług radioterapii to zupełnie inaczej planowali strategię niż branża stomatologiczna i wybierali również zupełnie inne rynki docelowe.

Podczas szkoleń byli obecni zarówno lekarze, menedżerowie, jak i właściciele klinik i gabinetów, pośrednicy medyczni, którzy dopiero uruchamiają swój biznes jak i przedsiębiorcy związani pośrednio z branżą usług medycznych. Podczas szkoleń uczestnicy się poznają, wymieniają doświadczenia i uczą się również od siebie nawzajem.

Za nami także Konferencja na Wydziale Zarządzania Uniwerystetu Warszawskiego Turystyka medyczna – szansą na poprawę efektywności dla wielu gospodarek świata“

Z podziękowaniami za wykład.

„Wszystko jest idealnie 🙂 Mam nadzieję, że będziemy miały jeszcze okazję do współpracy. Bardzo dziękuję za pomoc przy zapraszaniu Gości.“

mgr Dorota Matulka

Uniwersytet Warszawski , Wydział Zarządzania

W celu przeprowadzenia szkolenia skontaktuj się bezpośrednio: m.rutkowska@medicaltravelpartner.pl