Polska oferta prozdrowotna na Targach w Londynie (WTM 2018)

Polska oferta prozdrowotna na Targach w Londynie (WTM 2018)

Polska oferta prozdrowotna na Targach w Londynie (WTM 2018)

Polska oferta prozdrowotna na Targach WTM 5 – 7.11.2018r. w Londynie.

W Wielkiej Brytanii w Londynie od 5 do 7 listopada 2018 roku odbyły się międzynarodowe targi  WTM 2018. Są to targi obejmujące w swoim spektrum promocję turystyczną ze wszystkich destynacji z całego Świata. ( oferta prozdrowotna na targach w Londynie)

 

Przedstawiciele poszczególnych krajów są podzieleni według kontynentów w halach odpowiadających odpowiednim częściom świata i zachęcają odwiedzających potencjalnych turystów jak również i przedstawicieli biznesu do przyjazdów.

oferta prozdrowotna na targach w Londynie

Polskie stoisko zorganizowane przez Polską Organizację Turystyczną znajdowało się w części europejskiej i obejmowało  zaprezentowanie polskich walorów turystycznych takich jak regiony górskie, jeziora, morze, polską agroturystykę, parki krajobrazowe czy promocję polskich miast. Dodatkowym elementem w polskiej ofercie było stworzenie osobnego stanowiska tylko z ofertą usług prozdrowotnych w Polsce pod nazwą „Medical Tourism“.

Na stoisku turystyki medycznej w ramach polskiego stoiska POT przez 3 dni trwania targów prezentowane była polska oferta prozdrowotna na Targach WTM 2018: oferty prozdrowotne do polskich Uzdrowisk, do klinik oferujących zabiegi ortopedyczne, rehabilitacyjne, kardiologiczne, dentystyczne czy chirurgii plastycznej. Podczas 3 dni trwania targów na stoisku był obecny ekspert, lekarka Magdalena Rutkowska z Medical Travel Partner, która odpowiadała wyczerpująco na wszystkie pytania odwiedzających gości.

oferta prozdrowotna na targach w Londynie

Dodatkowo ciekawym elementem przyciągającym potencjalnych pacjentów do polskiego stoiska turystyki medycznej był Quiz o polskich usługach prozdrowotnych. Odwiedzający stoisko polskiej oferty prozdrowotnej na Targach WTM 2018  w Londynie byli zachęcani do odpowiedzi na 3 krótkie pytania dotyczące silnych stron oferty turystyki prozdrowotnej w Polsce. Odwiedzający pytani byli min. o liczbę uzdrowisk w Polsce, liczbę pacjentów zagranicznych odwiedzających Polskę czy na jakie najczęściej zabiegi przyjeżdżają do Polski pacjenci z Wielkiej Brytanii. Uczestnicy quizu otrzymywali upominki w postaci kuponów/ voacherów ze zniżkami do polskich klinik i uzdrowisk. Kupony ufundowały kliniki zachęcające Brytyjczyków do odwiedzenia polskich placówek medycznych min. Carolina Medical Center www.carolina.pl http://www.carolina.pl , TriVita www.trivita.pl http://www.trivita.pl, CKR Konstancin http://ckr konstancin, Uzdrowisko Nałęczów https://uzdrowisko-naleczow.pl, Uzdrowisko Konstancin, Eva Park http://evapark.pl, Yourdentist https://www.yourdentist.pl, ECZ Otwock https://ecz-otwock.pl, Wolmed http://www.wolmed.pl, Klinika Proste Zęby www.prostezeby.com https://prostezeby.com

oferta prozdrowotna na targach w Londynie

Podczas tegorocznych targów WTM doszło również na polskim stoisku turystyki medycznej do spotkania  z Prezydentem Yunus Gurkanem organizacji GHTC – Global Healthcare Travel Council (https://globalhtc.org)  Polska była jednym z 13 krajów założycielskich tej światowej organizacji turystyki medycznej (GHTC) w roku 2013 w Monako. Dzisiaj do organizacji GHTC należy już 51 krajów z całego świata. Reprezentanci branży polskiej turystyki medycznej rozmawiali nad możliwościami większej aktywności Polski na forum międzynarodowym jako jednego z 51 krajów należącymi do tej organizacji, a mającej jako kraj jedno z większych doświadczeń w przyjmowaniu pacjentów zagraniczych.

O targach w Londynie w poprzednich latach jak również o targach w innych krajach można przeczytać również w naszych publikacjach https://medicaltravelpartner.pl/ksiazka-turystyka-medyczna-praktyce/ https://medicaltravelpartner.pl/ksiazka-turystyka-medyczna-praktyce/