Magdalena Rutkowska prelegentem na konferencji dot. turystyki medycznej w Budapeszcie, 18-19 czerwca 2015

Magdalena Rutkowska prelegentem na konferencji dot. turystyki medycznej w Budapeszcie, 18-19 czerwca 2015

Magdalena Rutkowska prelegentem na konferencji dot. turystyki medycznej w Budapeszcie, 18-19 czerwca 2015

19 czerwca 2015 w Budapeszcie (Węgry), podczas drugiego dnia konferencji MEDICAL TOURISM CONFERENCE CEE, SEE & CISMagdalena Rutkowska omówi realizację programu promocji turystyki medycznej w Polsce. Podsumowane zostaną działania zrealizowane podczas trzech ostatnich lat, również to co placówki medyczne zyskały dzięki zintegrowanej promocji.

konferencja_budapesztO konferencji

MEDICAL TOURISM CONFERENCE CEE, SEE & CIS ma posłużyć jako platforma informacyjna i networkingowa dla szpitali i klinik działających w branży turystyki medycznej. Wystąpienia ekspertów i wspólna analiza zmian na rynku turystyki medycznej mogą wiele nauczyć uczestników, co pozwoli na dalsze badania rynku i porównania z najważniejszymi podmiotami w branży. To główne cele tej imprezy.

Uczestnicy konferencji poznają najnowsze trendy na rynku turystyki medycznej, będą mogli stworzyć nowe relacje biznesowe, nauczyć się strategii promocji i brandingu, przy zachowaniu elementów macierzystego rynku opieki zdrowotnej. Strategia marketingowa nakierowana będzie przede wszystkim na zachowanie zadowolenia pacjentów,  zawsze na możliwie najwyższym poziomie.

prelegenci_budapeszt

Magdalena Rutkowska będzie miała przyjemność być w gronie znanych i równie doświadczonych prelegentów z branży.

Pierwszego dnia konferencji zostaną poruszone następujące tematy:  współpraca w ramach opieki transgranicznej w Europie, zmiany w systemach opieki zdrowotnej krajów Europy Środkowo-Wschodniej, oferowanie turystom medycznym opieki medycznej na najwyższym poziomie, efektywne zarządzanie placówką medyczną poprzez rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów oraz natychmiastową reakcję. Ponadto: jak budować markę dostawcy usługi medycznej i kreować wspólne zaufanie pacjentów w regionie, który chce się rozwijać w turystyce medycznej, jak rozwijać obsługę pacjenta w oparciu o najlepsze praktyki najbardziej znanych prywatnych providerów usług medycznych oraz jaką rolę pełnią stowarzyszenia w rozwoju destynacji, które skupiają się na oferowaniu usług medycznych turystom medycznym na najwyższym poziomie.

Na koniec pierwszego dnia wydarzenia, będzie mowa jak zastosować najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby podnieść jakość oferowanych usług medycznych, omówione zostanie best practice w komunikacji pooperacyjnej między pacjentem zagranicznym a jego zespołem lekarskim oraz zarządzanie danymi w turystyce medycznej, na bazie doświadczenia znanego pośrednika w turystyce medycznej z Niemiec, Medigo.

Drugi dzień konferencji rozpocznie się dyskusją jak zbudować przyjazną klinikę dla turysty medycznego, promować unikalną ofertę medyczną oraz jak ogromne znaczenie ma profesjonalna koordynacja pacjenta zagranicznego w długofalowej strategii na rynku turystyki medycznej. Panel Patient Experience będzie dotyczył m.in. doświadczeń polskich placówek medycznych na rynku turystyki medycznej – wtedy właśnie wygłosi wykład Magdalena Rutkowska. Konferencję zakończy prelekcja dotycząca opieki medycznej dla firm i obcokrajowców podróżujących w sprawach biznesowych oraz dyskusja jaka jest niedaleka i daleka przyszłość rynku turystyki medycznej.

Wydarzenie zapowiada się być bardzo interesująco, zdamy Wam relację 🙂