Justyna Wojtalik

Justyna_WojtalikJest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku zdrowie publiczne, a także ukończyła licencjat politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w marketingu usług medycznych. W ciągu ostatnich 7 lat budowała wizerunek lekarzy i klinik oferujących usługi medyczne z zakresu urologii, seksuologii, angiologii, kardiologii, neurologii oraz medycyny estetycznej, zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych pacjentów.

Wraz z zespołem medycznym oraz współpracownikami z działu marketingu, wprowadziła na polski rynek usług medycznych pakiet diagnostyczny zaburzeń erekcji, terapię Renova w ramach jedynego w Polsce Centrum Seksuologicznego oraz innowacyjny zabieg leczenia raka prostaty metodą HIFU (High Intensity Focused Ultrasound).

Od 2010 roku jest związana z branżą turystyki medycznej. Początkowo zajmowała się koordynowaniem pobytów pacjentów zagranicznych, głównie z Kanady, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Wraz z zespołem skoordynowała pobyt ponad 1000 pacjentów oraz ich rodzin, oferując leczenie i pobyt w Polsce na najwyższym poziomie. Tworzyła materiały promocyjne, raporty medyczne oraz oferty medyczne indywidulanie dopasowane do potrzeb pacjentów. Każdego dnia komunikowała się z pacjentami oraz ambasadorami marki z całego świata poprzez social media.

Opracowywała założenia i wdrażała projekt Ministerstwa Gospodarki Promocja Polskiej Turystyki Medycznej na rynkach międzynarodowych w latach 2012-2015. W ramach projektu prowadziła szkolenia dla placówek medycznych z obsługi pacjenta zagranicznego.

Szczególnie ceni sobie możliwość promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej poprzez marketing internetowy. Projektuje strony internetowe, prowadzi blogi firmowe oraz tworzy treść użyteczną dla pacjentów. Prowadzi kampanie reklamowe i działania w social media. Pisze artykuły o tematyce zdrowotnej i realizuje materiały video. Wszystko po to, by pokazać pacjentom nowe metody diagnostyczne oraz terapeutyczne, a także przypomnieć o profilaktyce. Od 2015 r. związana z Medical Travel Partner.

Kontakt

+48 606 717 333

j.wojtalik@medicaltravelpartner.pl