Agnieszka Szczap

Agnieszka SzczapAgnieszka Szczap jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Wydział Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji z wyróżnieniem, obecnie na III roku studiów II stopnia w Instytucie Lingwistyki Stosowanej.

Z branżą medyczną związana od 2010 r. Tworzyła standardy obsługi pacjenta zagranicznego w AMEDS Centrum, gdzie w 2011 r. wdrożyła autorski projekt angażujący pacjentów z 7 krajów we wspólne działania informacyjne i edukacyjne. W latach 2010-2011 była odpowiedzialna za kompleksową organizację i koordynację pobytów pacjentów zagranicznych (m. in. z Kanady, Skandynawii i USA) i ich osób towarzyszących w Polsce (model concierge). W latach 2011-2013 zarządzała marketingiem i sprzedażą wybranych procedur medycznych AMEDS Centrum na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Prowadziła liczne projekty marketingowe, ze szczególnym uwzględnieniem działań emarketingowych; była odpowiedzialna za współpracę z mediami oraz sektorem pozarządowym. Ma duże doświadczenie we współpracy z pośrednikami na rynku turystyki medycznej.

Współtworzyła pierwszy w Polsce kompleksowy program diagnostyczny zaburzeń erekcji. Brała udział we wprowadzaniu na rynek polski małoinwazyjnych metod leczenia w uroonkologii i uroseksuologii. Entuzjastka nowych technologii, copywriterka, tłumaczka. Od 2014 r. związana z Medical Travel Partner.

 Kontakt

+48 604 448 432

a.szczap@medicaltravelpartner.pl